Elan Tribute LOGO

Elán Revival

Vlasto Baran Elan Tribute

Elán Revival!

Projekt Elán Tribute vznikol s vášňou pre hudbu a silným rešpektom voči originálnej skupine Elán.

Hlas frontmana kapely je veľmi podobný až identický s Jožom Rážom. Spolu so skvelými hudobníkmi ide o najvernejšiu interpretáciu slávneho tvorivého obdobia Elánu a nezabudnuteľných skladieb.

Kapela Elán Tribute je zasvätená tomu, aby fanúšikom tejto legendárnej slovenskej skupiny priniesla autentický zážitok a zobrala ich na nezabudnuteľnú hudobnú cestu do minulosti.

Čo je Elán Revival?

Sme hudobná skupina hrajúca prevzatý repertoár skupiny Elán. Hudobníci s pozitívnym vzťahom k originálnej skupine, ktorí s obľubou interpretujú jej repertoár, pričom sa jej tak snažia vyjadriť svoju poctu. Skupina Elán Tribute hráva zásadne živé koncerty, na ktorých je jedinečná atmosféra!

Elan Tribute v Cadci
Martin Ignac Elan Tribute

Pocta skupine Elán

"Keď som spoznal Elán, ktorí začali vydávať albumy so super skladbami, začal som hrať a spievať iba elánovky vždy a všade. Ostalo to doteraz."
- hovorí frontman kapely Vlasťo Baran, ktorý má v rukáve aj zopár vlastných skladieb v štýle Elánu, tie však ostali v úzadí, pretože ako hovorí "Elán je Elán".

Kapela vznikla v roku 2010, pod názvom Elán Revival. Vystriedalo sa v nej viacero skvelých muzikantov až do terajšej perfektne zohranej zostavy muzikantov a premenovala sa na Elán Tribute.

Tešíme sa na vás!

Koncertný program vhodný na spoločenské podujatia ako sú Dni miest a obcí, festivaly, kultúrne letá, oslavy Silvestra, majálesy, jarmoky, firemné večierky, a iné. Hudobné prevedenie, ktoré vás vráti späť k tým najlepším časom slovenskej hudby​

Elan Tribute koncert

Kontaktuj nás